Uudised ja teated

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Roma Gold järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Võtta ühendust poe esindajaga ja tema saadab taotluse linki.

  • Roma Gold järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

  • Roma Gold järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

  • Roma Gold järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

 

 

Uued Giorgio Matrello tooted saabunud meie kauplustesse, samas parima ja suurima valiku ehteid leiate Kristiine Keskuse I korrusel.

Saabunud suur valik uusi hõbe ja kullast tooteid.

 

Meil on suur rõõm teatada, et Roma Gold uueks koostööpartneriks on Lyoness

 

Rõõm teatada, et Roma Gold  teevad koostööd Smart Metal Invest ehk SMI on väärismetallide ostu ja müügiga tegelev ettevõtega, mis on asutatud 2014. aastal Eestis. Ettevõtte eesmärgiks on jõuda võimalikult paljude inimesteni, jagades infot kulla ja hõbeda vajalikkusest ja omamise olulisusest. Väärismetall ei ole ainult rikaste privileeg, vaid see on oluline ja kättesaadav igale kodanikule. SMI soovitab kulda ja hõbedat eelkõige kahel põhjusel:kindel ja turvaline pensionisammaskasvava väärtusega kingitusedMis seos on väärismetallidel pensioni ja kingitustega? Toodete hinnad algavad juba paarikümnest eurost, seega on kuld ja hõbe suurepärane kingitus sünnipäevaks, pulmaks, jõuludeks või mistahes muuks tähtpäevaks. Ostes omale igakuiselt kasvõi ühe untise hõbemündi või grammise kuldplaadi, kindlustad sa oma tulevikku olulisel määral, sest väärismetallid on ideaalseks vabatahtlikuks ja turvaliseks pensionisambaks.

Ootame Teid Roma Gold kauplustes SMI toodetega tutvuma.

 

 

 

© 2008 RomaGold.ee